Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Fajne uczesanie na co dzień

Codzienne fryzury krótkie i długie

Fryzura noszona na co dzień jest niemniej ważna od tej jaką fundujemy sobie na specjalne okazje. Odpowiednio ułożone, przycięte i ufarbowane włosy w każdej sytuacji powinny zapewniać dobre samopoczucie, pewność nienagannego wyglądu i podkreślać kobiecą urodę. Nie można powiedzieć, że ekstrawagancja jest nie dozwolona wręcz przeciwnie, do pracy, do szkoły, na zakupy, spotkanie z koleżanka czy też ukochanym, ciekawa fryzura zawsze pożądana.

Ponieważ w tym sezonie letnim stawia się na naturalność kolorystyczną zachwycać warto ciekawym cięciem lub też długimi prostymi włosami. Generalnie trendy fryzjerskie poszły w kierunku zwyczajnej, niczym nie skrępowanej naturalności. Jeśli włosy kręcone to na co dzień warto je rozpuszczać i stylizować środkami przeznaczonymi do tego rodzaju loków, aby nie puszyły się. Zdecydowanie lepiej jeśli będą długie. Z kolei włosy proste, z łatwością dają się układać jeśli są krótkie. W ich przypadku znacznie łatwiej dobrać uczesanie na co dzień, z którym nie będzie większego problemu jeśli chodzi o układanie. Nie trzeba wiele aby uzyskać ciekawy efekt. Wystarczy nałożyć piankę na poszczególne partie włosów i suszyć je suszarką lekko gniotąc w rękach. Kosmyki mają wtedy nieco połamaną formę . Zabieg taki polecany dla włosów długich, które chcemy upiąć w luźny kok nisko nad karkiem lub też do półdługich, które po wysuszeniu wystarczy utrwalić lakierem i pozostawić rozpuszczone.

Wiele miejsca w najnowszych trendach poświęca się samej grzywce. Znaczna część kobiet nie wyobraża sobie własnej fryzury bez tego elementu inne chciałyby wkomponować, ją w swoje uczesanie, jednak towarzyszą temu wątpliwości. We fryzurze codziennej grzywka na ogół nie przeszkadza, zależnie od tego jak została przystrzyżona. Wedle najnowszej mody na topie są skośne grzywki, które z łatwością można ułożyć zaczesując ręką na bok podczas suszenia. Ten sam efekt osiągnąć można przy użyciu szczotki i suszarki.

Natomiast przy włosach łatwo puszących się najlepiej użyć prostownicy. Wśród krótkich uczesań na lato najmodniejsze są te przystrzyżone asymetrycznie. Część włosów wraz z dłuższą grzywką wystarczy zaczesać na jedną stronę spryskać środkiem nabłyszczającym i ewentualnie wcześniej podsuszyć na grubej szczotce. Bardzo wygodna fryzura do pracy i nie tylko.