Eleganckie upięcia na letnie wesela i imprezy

Takie okazje jak wesela, bankiety wieczorne, przyjęcia rodzinne i wiele innych imprez to momenty kiedy uczesanie w formie koka jest bardzo wskazane. Wszelkie inne upięcia także są bardzo efektowne i jak żadne inne potrafią dopasować się do rangi imprezy. Doskonale prezentują się z kreacjami wieczorowymi, toteż nic dziwnego, że nawet panie o niezbyt długich włosów decydują się na ciekawy mini- koczek lub luźne upięcie w ramach możliwości jakie stwarza długość włosów. Upinane uczesania dobiera się w zależności od kształtu twarzy.

Dziewczęta o twarzach pociągłych zdecydowanie nie powinny pozwalać sobie na wysokie koki na czubku głowy. Takie stylizacje typu balerina, odpowiednie są dla kobiet o twarzach okrągłych natomiast jeśli twarz sprawia wrażenie nieco kwadratowej czy ma kształt trapezu, kok najlepiej upiąć asymetrycznie na którymś boku. Koczki tak zwane a la balerina, gładkie i wysokie, dodają młodzieńczego wyrazu. Polecane są przede wszystkim dla włosów prostych. Tak samo dobrze prezentują się z grzywką jak i bez niej, chociaż wysokie czoło nie jest wskazaniem do tego rodzaju fryzur.

Zdecydowanym hitem ostatnich miesięcy są luźne nieco potargane upięcia. Wykonuje się je na włosach prostych, ale szczególnie kusząco prezentują się ułożone z włosów kręcących się i pofalowanych. W takich fryzurach wykorzystuje się również inne elementy jak zwykły warkocz, kłos lub francuz. Gładkie koki stanowią ponadczasową elegancję, dobrą na każdą okazję, w zależności od tego jak są uformowane i upięte.

Także latem są polecane, ale jeśli marzy się nam nieco bardziej niegrzeczna fryzurka na przyjęcie weselne czy inną ważną okazję, to mamy dzisiaj do wyboru luźne upięcia wykonywane tuż nad karkiem, wysoko umieszczone, ale potargane koki pozostające w ekstrawaganckim nieładzie, burzę loków upiętą nieco poniżej czubka głowy z częściowo wypuszczonymi kosmykami oraz wiele innych, misternie ułożonych przy pomocy wprawnej ręki fryzjera i odpowiednich środków stylizujących, fryzur asymetrycznych. Obecnie w dziedzinie fryzjerstwa można dokonywać coraz to śmielszych i bardzo artystycznych stylizacji, dzięki profesjonalnym środkom nabłyszczającym włosy i utrwalającym ich skręt oraz ułożenie. Toteż każda z kobiet w zależności od kreacji i okazji może dobrać uczesanie dla siebie na lato.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 25921 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/eleganckie-upiecia-na-letnie-wesela-i-imprezy/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435