Modne kolory włosów na lato

Gorące lato zwykle przynosi wiele zmian, w garderobie jak i w wyglądzie. Decydujemy się na inne uczesania, modne, bardziej wygodne latem i zmieniamy nie tylko długość włosów, ale ich kolor. O tej porze roku zwykle obserwuje się więcej odcieni koloru blond na damskich głowach. Włosy poddane działaniu słońca same nabierają jaśniejszych tonów, ale też wiele kobiet i dziewcząt decyduje się na ufarbowanie fryzury właśnie w takich odcieniach.

Szczególnie wiosna i lato obfituje w modne blondy, w bardzo jasnych tonacjach aż po kolory gołębie, w stylu lat 40 i 50 XX wieku. Jednakże nie tylko plażowy blond będzie modny latem 2012. Fryzjerskie stylizacje skłaniają się ku naturalności, podkreślonej nie tyle jaskrawym kolorem co ciekawym upięciem, uczesaniem koka czy też poprzez spleciony oryginalnie warkocz. Stąd zauważalne są naturalne odcienie kolorystyczne we fryzurach. Warto podkreślić, że styliści radzą na ciepłe dni wakacyjne dodawać włosom, odcieni chłodnych natomiast kiedy temperatura spada ciepłych. Więc jeśli naturalną barwą włosów jest ciemny blond można podkreślić go refleksami o dwa tony ciemniejszymi.

Natomiast w przypadku kolorów słomkowych dobrze jest wprowadzać zimne refleksy nawet do 3 tonów jaśniejsze. Tak na dobrą sprawę w sezonie letnim każdy naturalny kolor włosów może być na topie, wystarczy podkreślić go kilkoma pasemkami dodanymi na zasadzie waloru nie kontrastu. Dlatego ciemne brązy dobrze jest ożywiać pasemkami w odcieniach brązu złotego. Kolor powinien być żywy i w żadnym wypadku nie powinien tworzyć na włosach jednolitej warstwy, gdzie poszczególne pasma nie różnią się od siebie.

Co więcej teraz dozwolone są także odrosty. Kilka sezonów wstecz były zdecydowanie passé, teraz śmiało można je nosić nawet jeśli są sporej długości, oczywiście ich efektowny wygląd jest kwestią gustu i połączenia kolorystycznego na głowie. Obecnie wykonuje się w salonach zabieg „profesjonalnych odrostów” które robią znacznie lepsze wrażenie niż te zwyczajnie zapuszczone. Ponadto na czasie są tony miedziane. Lato to bardzo dobry moment, aby wypróbować stylizację „na rudo” , jeśli od dawana już taki pomysł chodził nam po głowie, to teraz jest czas na jego realizację. Odcienie rude polecane właścicielkom oczu o kolorze niebieskim i zielonym, a także paniom o jasnej cerze.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 25894 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/modne-kolory-wlosow-na-lato/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435