Najlepsze fryzury na upały

Podczas upałów nie mamy ochoty na nic. Jest nam gorąco, duszno i tym co nam jest najbardziej potrzebne staje się szklanka zimnej wody w zasięgu ręki. Tak samo jest z włosami, one także nie lubią upałów ani kiedy wystawia się je na bezpośrednie działanie słońca czy wody słonej. Kąpiel w basenie przynosi ulgę ciału podczas wysokich temperatur, jednak włosy nie zawsze znoszą to cierpliwie. Zaczynają się puszyć poprzez wysuszenie a w konsekwencji matowieją, wypadają i rozdwajają się. Trzeba je odpowiednio pielęgnować, wybrać modny kolor na lato, o który także trzeba dbać stosując preparaty do włosów farbowanych z filtrami UV no i dobrać do swego rodzaju włosów najlepsze uczesanie na upalne wakacje.

Najwygodniej latem jest w krótkich włosach. Szybko schną dają się łatwo uczesać, ich stylizacja może wymagać modelowania przy pomocy szczotki, jednak na co dzień wystarczy je wysuszyć przy użyciu suszarki układając fryzurę palcami. Ponadto na czas wakacji warto odstawić suszarkę i pozwolić włosom swobodnie schnąć po myciu, nie układając ich na szczotkach czy papilotach zbyt często, gdyż to może sprzyjać ich łamaniu się.

Teraz bardzo modne są krótkie fryzury układane asymetrycznie i postrzępione. Taka forma włosów daje się łatwo i szybko układać bez zbędnych pomocy. Na topie są strzyżenia skracające włosy nad karkiem pozostawiając dłuższe w wyższych partiach z długą grzywką na jeden bok. W ten sposób przycięte włosy nie powodują nadmiernego pocenia się a fryzura jest lekka i łatwa do układania. Z kolei włosy długie najwygodniej upiąć. Kiedy są rozpuszczone komfort w upalne dni może być ograniczony, zdecydowanie lepiej splatać je w warkocze lub upinać z tyłu głowy lub na czubku w zależności od kształtu twarzy, używając do tego klamry, wsuwki i spinki, które dodatkowo stają się ozdobą uczesania.

Szybkie luźne koczki są nie tylko wygodne, ale potrafią podkreślić kobiecą urodę, dodając delikatności rysom twarzy i .łącząc się ze zwiewnymi strojami jakie chętnie nosimy latem. Poleca się również zakładać bardzo modne opaski na włosy podtrzymujące je tak aby nie opadały na oczy, czoło i kark. Fryzura na upalne dni powinna być praktyczna, szybka do ułożenia i spięcia, ale też podkreślać walory kobiecej twarzy , eksponować je a maskować niedoskonałości.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 25843 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/najlepsze-fryzury-na-upaly/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435