Praktyczne fryzury na plażę i basen

Na plażę czy basen idziemy w konkretnym celu- poopalać się i popływać. Dlatego fryzura z jaką wychodzimy z domu nie jest bez znaczenia. Raczej panie przed wyjściem nie układają loków i nie czeszą wysokich koków. Uczesanie ma nie przeszkadzać, prezentować się schludnie a same włosy powinny być tak ułożone aby nie ulegały dodatkowemu zniszczeniu poddane działaniu słońca czy też chlorowanej wody. Na basen, jeśli ma się włosy krótkie nie trzeba ich specjalnie układać. Wystarczy tylko założyć czepek dla ich ochrony. Jeśli są dłuższe najlepiej spiąć je gumką w krótką kitkę, która z łatwością zmieści się pod czepkiem.

Czepek ochroni włosy częściowo przed ciągłym kontaktem z wodą chlorowaną, natomiast będąc nad morzem raczej nie używamy czepka toteż włosy trzeba przed wyjściem na plażę odpowiednio potraktować. Najlepiej umyć je szamponem nawilżającym i nałożyć odżywkę nawadniającą a jeśli włosy są farbowane dla ich lepszej ochrony koniecznie powinny to być preparaty z filtrem UV. Dzięki ich używaniu włosy są cały czas lśniące, kolor nie ulega tak szybkiemu wypłukiwaniu w kontakcie ze słoną wodą i łuski włosowe nie rozchylają się nadmiernie, są wygładzone.

Krótkie włosy nie wymagają specjalnych stylizacji, układamy je jak zwykle na co dzień, a długie najlepiej upiąć lub spleść w warkocz. Ostatnimi czasy różne rodzaje plecionek są bardzo modne, toteż na plaży warto zaprezentować się modnie i włosy zapleść nie będą one przeszkadzać ani podczas pluskania się w wodzie ani podczas zażywania kąpieli słonecznych. Jeśli nie warkocz to wiele kobiet i dziewcząt wybiera luźno upięte włosy, nieco pogniecione lub pofalowane wcześniej spinając je luźną klamrą lub wsuwkami w swobodny koczek. Panowie także nie powinni mieć problemu z ułożeniem włosów udając się na plażę czy basen. Czepek załatwi sprawę ochrony włosów przed nadmiernym moczeniem ich we wodzie chlorowanej.

Natomiast na plażę najlepiej ułożyć modną męską fryzurę, taką jak każdego dnia. Na topie w ostatnim czasie są włosy przystrzyżone w formie krótkiego irokeza lub też dłuższe na szczycie głowy około 10-12 cm i zaczesane na bok z przedziałkiem po lewej lub prawe stornie. Lato sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu na pływaniu a zwłaszcza opalaniu się nie zapominajmy przy tym zadbać o włosy potrzebujące dużo nawilżenia i dbałości w szczotkowaniu o tej porze roku.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 25994 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/oryginalne-fryzury-na-plaze-i-basen/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/fzf/public_html/974.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435